Zákaznícky program

Ako prefinancovať kúpu nehnuteľnosti od nás? Na koho sa s dôverou obrátiť? Prípadne ako si poradiť s poistením už kúpenej / postavenej nehnuteľnosti? Veríme, že vám budú nápomocní naši finanční partneri

Slovenská sporiteľňa, a.s. jedna z najväčších a dobre etablovaných bánk na našom trhu poskytuje zvýhodnené podmienky financovania kúpy pozemkov v projekte Eberhard – netreba dokladať znalecký posudok, a ak Ste klientom SLSP, tak ani netreba dokladovať prijem.

Sporocentrum bývania,

Nám. SNP 18, alebo Aupark

Bratislava

Tel: +421 910 685 130 (p. Kubelová)

Broker services Group - finančné poradenstvo v oblasti hypoték s viac než desaťročnými skúsenosťami a referenciami priamo od našich klientov, spolupráca so všetkými bankami na našom trhu, pričom toto poradenstvo je pre klienta bezplatné poradenstvo v oblasti životného i neživotného poistenia.V súčastnosti má firma podpísané zmluvy z jedenástimi poisťovňami, t.j. klientovi vie pripraviť kvalitné poistenie za najvýhodnejších podmienok ma trhu, rovnako vie pre klienta uplatniť zľavy z poistného. Ďalšou výhodou pre klienta môže byť fakt, že so všetkými už aj uzatvorenými poistnými zmluvami vie prejsť pod našu správu, kde bude mať jedného partnera pre služby spojené s poistením.

V prípade poistnej udalosti vie BSG klientovi pomocť s jej likvidáciou.

 

Kontakt:

Mlynské nivy 71,

Trade Center II,

821 05 Bratislava

Tel +421 905 607 325 (p. Adamec - manažér hypotekárneho centra)

 

Kontakt poistenie: Marek Murárik

 

tel. kontakt - 0905/ 341 816

 

mail. kontakt - mmurarik(at)brokerservicegroup.sk

Web: www.brokerservicegroup.sk

Stavebná firma: tí, ktorým odovzdávate do rúk osud svojho budúceho domova. Odporúčame

Stavebný dozor – to je osoba, na ktorú sa bežný „stavebný laik“ s dôverou obracia pri výstavbe svojho vysnívaného rodinného domu. Odporúčame

Dušan Marikovič

Tel: +421 905 767 661

Web: www.marikovic.sk

Energetická certifikácia budov – vybrali sme tých najpovolanejších, s ktorými sme sami mali výborné skúsenosti

Delphia s.r.o.

Tel: +421 911 509 362 (p. Záň)

Web: www.certifikacia.com

Obklady, dlažby a komplet sanita

Keramika Soukup

Skutočne široký výber, kvalitné materiály i poradenstvo. Pre voucher na zľavu až 20% a tiež poradenstvo a grafický návrh zdarma kontaktujte firmu POSCA.

Tel: +421 903 620 552

Web: www.keramikasoukup.sk

Granilit Slovakia s.r.o.

Zámková dlažba, chodníkové dlažice, obklady, schody, ploty, či iné betónové dekoratívne prvky vyrobené na zakázku jedinečnou technológiou spracovania betónu s pigmentáciou až v 40 odtieňoch. Pre našich zákazníkov akcia: Pri objednávke chodníkových dlaždíc (z kolekcií AA1 - AF6 a obkladu z kolekcií BA1-BB18) v rovnakej farbe 15% zľava z celkovej sumy objednávky.</dt><dd>

Rajecká 40,

821 07 Bratislava,

Slovenská republika

Tel: +421 948 414 101

Web: www.granilit-dlazby.sk

Kosenie, záhradné úpravy

Kosenie krovinorezom - si môžte objednať priamo od našej spoločnosti. Cena 0,15 €/m2 s DPH.

Geodetické práce – spoľahlivý kontakt pri vytýčení pozemku

VILLA s. r. o.

Firma poskytuje geodetické služby viac ako 11 rokov. Vykonávame geodetickú činnosť v oblasti inžinierskej geodézie aj katastra nehnuteľností. Spoločnosť má vlastného autorizovaného geodeta na všetky druhy geodetickej práce. Pri meraní aj spracovaní dát v kancelárii používame najmodernejšie digitálne technológie. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Účelom našej firmy je počestne slúžiť zákazníkom poskytovaním produktov a služieb najvyššej kvality za prijateľnú cenu.

 

Tel: +421 905 880 480 (Ing. Ján Sýkora); +421 905 661 256 (Ing. Marcel Sedláček)

Web: www.villa.sk

Email: villa@villa.sk ; jan.sykora@villa.sk

Inžiniering – ak sa rozhodnete pre vlastný projekt RD, treba vybaviť nové povolenie a keď stavbu dokončíte, treba ju skolaudovať. Keď neviete, na koho sa obrátiť, alebo jednoducho nemáte čas na behanie po úradoch, máte sa na koho obrátiť

STAVEBNEPOVOLENIE.sk

Stavebný inžiniering na kľúč – územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie.

Ing. Peter Kyrinovič,

Nová 536/55,

900 23 Viničné

Interiérové zariadenie – svoje bývanie chce mať každý niečím jedinečné, preto je dobré obrátiť sa na odborníka, keď svoje najbližšie okolie, svoj domov idete zariaďovať

Deal company spol. s r.o.

Stavebná časť: Sadrokartónové prevedenia, vodoinštalácia, elektroinštalácia, dovozca atraktívnej dlažby a obkladov zn. AZTECA.

Zariadenie interiéru: interiérové dvere (fólia, laminát, dyha, masív), parketové podlahy kvalitných výrobcov, kuchynské linky (fólia, mat, lesk, masív, striekaný lak), NOVINKA! - možnosť kamennej pracovnej dosky za prijateľnú cenu, vstavané skrine (drevo, fólia, sklo), el. spotrebiče (Mora, Gorenje, Whirpool, Electrolux, Miele, Siemens, Bosh, Baumatic, Elica), komody a iné zariadenie. REALIZUJEME KVALITU.

Tel:+421 911 737 713; +421 911 407 715; +421 911 367 339

Web: www.dealcompany.sk

www.azteca.sk

Email: dealcompany@dealcompany.sk

Inteligentné systémy – dnes už dom nemusí byť len domom, ale komfortným bezpečným miestom, ktoré Vám uľahčí Váš život

EL-MONT Ing. Jaroslav Gdovin

Importér inteligentných systémov elektroinštalácií. Návrh, projekcia, realizácia, programovanie, servis. Celoslovenská pôsobnosť.

1. Zbernicový inteligentný systém DOMINTELL belgického výrobcu, komplexné riešenia s ľubovoľným dizajnom, neobmedzenými technickými možnosťami a užívateľsky prístupným programom.

2. Taliansky bezdrôtový inteligentný systém TVLINK , stavebnicový systém, jednoduché riešenia pre osvetlenie, brány, žalúzie, zabezpečenie domu.

Kontaktujte nás

 

POSCA Slovakia, s.r.o.
Nám. SNP 22

811 01 Bratislava

+421 903 810 007

e-mail: posca(at)posca.sk

Kde nás nájdete

Partner pre hypotéku

Finančný partner projektu