O spoločnosti

 

Firma POSCA Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2006 ako dcérska spoločnosť španielskej stavebno-developerskej firmy CONSTRUCCIONES POSCA, S.L.

 

V súčasnosti má firma vo svojom portfóliu prímestskú satelitnú zónu 66 rodinných domov pri Bratislave po názvom EBERHARD. V projekte EBERHARD na Broskyňovej ulici v Malinove  sú v prvej fáze v ponuke stavebné pozemky na individuálnu výstavbu. V druhej fáze plánujeme výstavbu rodinných domov podľa vydaného stavebného povolenia. EBERHARD má kompletne skolaudované inžinierske siete, obecnú cestu, prvé skolaudované domy a teda i svojich prvých obyvateľov. V zóne pribudlo detské ihrisko a internetové (+ TV) pripojenie. Ako plus ponúkame klientom výhody zákazníckeho programu.

 

POSCA pôsobí od roku 1999 v oblasti Valencie a má za sebou 17 úspešných rezidenčných projektov (bytových i rodinných domov), súčasťou ktorých bolo takmer 350 bytových jednotiek. A výsledkom bolo množstvo spokojných klientov a z mnohých aj priateľov. Neskôr sa zmenila vlastnícka štruktúra, avšak zostalo dôležité zázemie s dlhoročnými skúsenosťami. I na Slovensku sa venujeme developmentu nehnuteľností rezidenčného charakteru. Sústredíme sa na projekty pre strednú vrstvu – bývanie pre normálnych ľudí. 

 

Základnými piliermi POSCA Slovakia sú dôraz na kvalitu pri zachovaní funkčnosti aj estetickej hodnoty projektov, proklientský prístup a snaha o dosiahnutie ideálneho pomeru kvalita – cena pre našich klientov.

Naším sloganom je: staviame pre ľudí, budujeme kvalitu. Veríme, že sa nám ho darí napĺňať.

 

Joint-ventures:

Dňa 17.7.2006 bola vytvorená firma KP DEVELOPMENT, s.r.o. ako spoločný podnik spoločnosti POSCA Slovakia a stavebnej firmy EKZ PLUS, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobila v oblasti stavebníctva už od roku 1991. Po ukončení projektu podnik zostal takmer výlučne vlastníctvom materskej firmy POSCA Slovakia.   V súčasnosti má firma vo svojom portfóliu projekt CASSALLE.

 

Dňa 21.8.2007 bola vytovrená spoločnosť Casaflor s.r.o. ako spoločný podnik s firmou Maexpa Slovensko, s.r.o., dcérskou spoločnosťou španielskej investično-developerskej firmy MAEXPA. Firma Maexpa pôsobí v jedenástich krajinách sveta a má za sebou stovky úspešných projektov. Na Slovensku má firma vo svojom portfóliu projekt Casaflor - 18 rodinných domov v Kvetoslavove.

Kontaktujte nás

 

POSCA Slovakia, s.r.o.
Nám. SNP 22

811 01 Bratislava

+421 903 810 007

e-mail: posca(at)posca.sk

Kde nás nájdete

Partner pre hypotéku

Finančný partner projektu