Prečo sa rozhodnúť pre bývanie s zóne EBERHARD?

Chutná adresa

Odteraz môžete mať naozaj "chutne" znejúcu adresu vášho nového domova: Broskyňová ulica v Malinove

Pokojné prostredie

Keďže ide o satelitnú prímestskú zónu, viete si vychutnať pokoj vidieka. Váš dom bude stáť mimo hlavnej cesty (cca 1 km) a mimo hlavných leteckých koridorov.

Dobrá dopravná dostupnosť

Malinovo je z Bratislavy dostupné cez Most pri Bratislave aj Ivánku pri Dunaji. Od hranice Bratislavy je vzdialené len 6 km a od jej centra cca 15 km. Čoskoro je plánovaný spoj MHD z Vrakune cez Malinovo až do Vajnor.

Skolaudované inžinierske siete

Kompletne vybudované, skolaudované a sprevádzkované inžinierske siete: voda, kanalizácia, plyn, elektrika. Cestná komunikácia a verejné osvetlenie sú darovacou zmluvou prevedené na obec (nemusíte sa báť príspevkov do združenia vlastníkov, či odkupovania spoluvlastníckeho podielu). V zóne je aj kábel pre internet a TV od firmy PROGRES-TS.

Stavebné povolenie na domy

V zóne EBERHARD máme vydané právoplatné stavebné povolenie na 4 typy rodinných domov, čo Vám umožňuje ihneď začať stavať. Ak si zvolíte vlastný projekt, administratíva na zmenu povolenia je pomerne jednoduchá. Môžte však využiť aj možnosť kúpiť hotový dom od našich klientov.

Príjemní susedia

Obyvateľmi zóny sú prevažne mladí ľudia, mladé rodiny, postupne pribúdajú aj obyvatelia z radov najmenších... radi Vás privítame medzi našimi susedmi.

Zákaznícky program

Naša komunikácia s klientom nekončí predajom pozemku. Snažíme sa načúvať Vašim potrebám pri výstavbe domov a tak postupne hľadáme firmy do nášho zákazníckeho programu, na ktoré máme pozitívne referencie a ktoré Vám ako nášmu klientovi ponúknu jedinečné zľavy a výhody.

Rozvinutá obec Malinovo

Obec Malinovo Vám ponúkne mnohé služby, ktoré potrebujete. V obci je lekár, zubár, škôlka, základná škola 1-4. ročník, stredná záhradnícka škola, pošta, potraviny, večierka, ihriská a športoviská, reštaurácie, stavebniny, i zámocký park s príjemnou možnosťou relaxu, ktorý obec plánuje revitalizovať. Najbližšie obchodné centrum je vzdialené 6 km.

Detské ihrisko v zóne

V zóne je na takmer 280 m2 zriadené detské ihrisko. Miesto, kde sa stretnete so svojimi susedmi a miesto, ktoré si obľúbia Vaše ratolesti.

Priaznivý pomer kvalita / cena

Keď si porovnáte stavebné pozemky v našej zóne s pozemkami v iných lokalitách, určite sa sami presvedčíte, že ponúkame ten najlepší pomer medzi kvalitou a cenou.

Kontaktujte nás

 

POSCA Slovakia, s.r.o.
Nám. SNP 22

811 01 Bratislava

+421 903 810 007

e-mail: posca(at)posca.sk

Kde nás nájdete

Partner pre hypotéku

Finančný partner projektu